DOWNLOAD COUNTER-STRIKE 1.6
BeBeLuShU - Forum
[ New messages · Members · Forum rules · Search · RSS ]
  • Page 1 of 1
  • 1
Forum moderator: Boss  
Forum » Strike Professional Killer`s » Cerere in clan » BeBeLuShU (Vreau sa intru in clan !)
BeBeLuShU

Salut ! Nick-ul meu este BeBeLuShU , am 17 ani , ani de cs 1 , nu am steam ..,inca . Vreau sa intru in clan pt ca am mai fost , am avut o echipa buna si am facut treaba cu baietii astia si sper sa facem din nou ! Id , flory.jeffhardy , microfon : nu . Bafta!

 | 
Комментариев ()

Salut ! Nick-ul meu este BeBeLuShU , am 17 ani , ani de cs 1 , nu am steam ..,inca . Vreau sa intru in clan pt ca am mai fost , am avut o echipa buna si am facut treaba cu baietii astia si sper sa facem din nou ! Id , flory.jeffhardy , microfon : nu . Bafta!

 | 
Комментариев ()

Salut ! Nick-ul meu este BeBeLuShU , am 17 ani , ani de cs 1 , nu am steam ..,inca . Vreau sa intru in clan pt ca am mai fost , am avut o echipa buna si am facut treaba cu baietii astia si sper sa facem din nou ! Id , flory.jeffhardy , microfon : nu . Bafta!

 | 
Комментариев ()

Salut ! Nick-ul meu este BeBeLuShU , am 17 ani , ani de cs 1 , nu am steam ..,inca . Vreau sa intru in clan pt ca am mai fost , am avut o echipa buna si am facut treaba cu baietii astia si sper sa facem din nou ! Id , flory.jeffhardy , microfon : nu . Bafta!

 | 
|
Комментариев ()

ACCEPTAT

 | 
Комментариев ()

ACCEPTAT

 | 
Комментариев ()

ACCEPTAT

 | 
Комментариев ()

ACCEPTAT

 | 
|
Комментариев ()
Forum » Strike Professional Killer`s » Cerere in clan » BeBeLuShU (Vreau sa intru in clan !)
  • Page 1 of 1
  • 1
Search: